Proces životnej integrácie

Life Integration Process (LIP)Životné zmeny môžu byť niekedy tak dramatické, že pod ich vplyvom strácame súvislosti – nechápeme, prečo sa veci dejú a ako na seba zdanlivo nesúrodé udalosti a situácie nadväzujú. Takáto strata kontroly je obvykle veľmi frustrujúca a môže prerásť až do hlbokých kríz, prejavujúcich sa v osobnom aj pracovnom živote.

LIP je systém vyvinutý Wilfriedom Nellsom. Nadväzuje na rodinné konštelácie a ponúka jedinečný pohľa dospelého človeka a jeho vzťah k sebe samému.

V rámci tohto ozdravujúceho procesu nazriete do skorších fáz svojho života sami na seba ako na nenarodené dieťa, dieťa, aj tínedžera. Ide o jedinečný a mimoriadne emotívny zážitok, prostredníctvom ktorého pochopíte, ako vás ktorá životná etapa formovala a prečo a ako ste sa stali tou osobou, ktorou ste dnes.

Prostredníctvom LIP odhalíte svoj potenciál, svoju životnú víziu.

Na Slovensko pravidelne od roku 2016 prichádza Nana Krueger (DE), ktorá dokáže veľmi autenticky sprostredkovať túto jedinečnú metódu. Jej semináre sú vždy veľmi obohacujúcim zážitkom. Na seminároch sa venujeme hlavne Procesu životnej integrácie a zároveň sa stavajú aj rodinné konštelácie.

Rozhovor s Nanou Krueger

Nana Krueger

Pôvodná profesia Nany je diametrálne vzdialená od sveta konštelácií a systemického prístupu. Venovala sa roky herectvu a pôvodne si myslela, že to je oblasť, v ktorej sa bude realizovať po celý život. Vždy jej však niečo chýbalo.. To niečo našla na školeniach Wilfrieda Nellesa, ktoré prevrátili jej život doslova naruby. Svoje rozhodnutie nikdy neoľutovala, pochopila svoje životné poslanie a sprevádza iných objaviť presne to isté. Nana na Slovensko pravidelne cestuje už od roku 2016 a tak si to už získala mnohých nadšencov a ľudí, ktorí sa ňou radi nechávajú inšpirovať.

"Práca s procesom životnej integrácie (LIP - Life Integration Process) ma presvedčila, že každý z nás je láskyplným vyjadrením života ako takého. Preto je pre mňa aplikácia tejto metódy ako vidieť poklady ukryté v našich tieňoch. Ako by som len túto prácu mohla nemilovať?! Hoc sa to na prvý pohľad nezdá, tak každý problém je nádherným životným darom - skúsenosťou, avšak často ukrytou v zdanlivo nepreniknuteľnom darčekovom balení." Nana Krueger

http://www.nana-krueger.berlin/

Program so zahraničnými lektormi bude prebiehať v angličtine s prekladom do slovenčiny.

Termín:


03.-04. august 2024
10:00 - 18:00

Miesto konania:
Creative Labyrinth 2
Račianska 15, BRATISLAVA

Cena kurzu:


220 € (bez DPH)
180 € 
(bez DPH) pre členov iSPAK
390€
(bez DPH) zvýhodnená cena pre dvojicu

Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak nás neváhajte kontaktovať na info@ispak.sk