Zdravie a vzťahy


Workshop systemických konštelácií so Stephanom Hausnerom

31.marec - 02.apríl 2023

Workshop systemických konštelácií vedený Stephanom Hausnerom je vhodný pre ľudí, ktorí chcú rozvíjať a budovať zdravý vzťah so sebou samým, so svojím telom, rodinou, kolegami, tímom a spoločnosťou.... Ktokoľvek so záujmom rozvíjať a zažívať koncept „zdravia“ ako taký použitím metódy systemických konštelácií je vítaný.

Všetci sme vystavení prostrediu okolo nás. Stephan Hausner považuje zdravie za schopnosť flexibilne reagovať na naše prostredie. Často sme zvalcovaní tým, čomu sme vystavení. To vedie k strate spojenia, k oddeleniu a fragmentácií ... Oddeľujeme sa od ostatných a od samých seba. Liečenie nastáva vtedy, keď dokážeme opätovne nadviazať spojenie a uzdraviť vzťah k sebe a k ostatným.

Účastníci môžu prísť s otázkami súvisiacimi s profesionálnymi ako aj s osobnými témami, zdravotné témy nevynímajúc. Budete mať možnosť skúmať a zdieľať tieto témy v skupine vedenej skúseným expertom v oblasti systemických konštelácií.

Počet účastníkov na workshope je limitovaný, aby bolo možné zabezpečiť kvalitný a bezpečný priestor na hlboké procesy počas skúmania a zdieľania.

Workshop bude vedený v anglickom jazyku s prekladom do slovenského jazyka.

Stephan Hausner je svetovo uznávaný facilitátor systemických konštelácií, ktorý vedie kurzy v 45 krajinách na 5tich kontinentoch inovatívnym fenomenologickým prístupom k transformácií. Jeho solídny tréning v tradičnej čínskej medicíne, homeopatii a osteopatii za posledných 30 rokov je dokonalým základom na vyjadrenie spojenia symptómov a transgeneračnej traumy, ktoré nám bránia žiť svoj potenciál.


Stephan Hausner aplikuje Systemické konštelácie hlavne v oblasti chronických chorôb a zdravia. Pracuje, učí a trénuje vyše 25 rokov. Je autorom knihy „Auch wenn es mich mein Leben kostet (Hoc by ma to malo stáť živiot) – systémové konštelácie a vážne choroby“, ktorá bola preložená do 13 jazykov. Na slovenskom preklade sa pracuje.  

Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak nás neváhajte kontaktovať na +421 903 206 622 alebo  info@ispak.sk

Miesto:

Hotel Apollo, Dulovo námestia, Bratislava
salónik LEVANTE

Pre účastníkov workshopu je na ubytovanie v Hotel Apollo poskytnutá zvýhodnená cena.

Čas:

31.Marec 2023 ... 17:00 - 20:00 (Piatok)
01.April 2023 ... 10:00 - 18:00 (Sobota)
02.April 2023 ... 10:00 - 18:00 (Nedeľa)

Cena:

450€ bez DPH