Summer Intensive

Letné intenzívne vzdelávanie


Na leto pre Vás pripravujeme 4 dňový pobyt v Modre, kde budete mať možnosť zažiť Nanu Krueger (Nemecko) a Ivetu Apine (Lotyšsko).

Radi by sme ponúkli všetkým, ktorých zaujímajú konštelácie a aj systemický prístup, intenzívne letné sústredenie. Sme optimisti v tom, že bude možné, aby lektorky aj pricestovali a mohli sme sa po dlhej dobe stretnúť, pracovať a rozvíjať svoje zručnosti v oblasti konštelácií a systemickej práce.

Tento 4 dňový kurz je určený pre všetkých, ktorých zaujíma systemický prístup a konštelácie. Pre pokročilých ako inšpirácia a miesto na stretntie a zdieľanie. Pre začiatočníkov ako spoznať túto metódu na vysoko kvalitnej úrovni.


Priestor bude na stavanie konštelácií, rozbor spôsobu práce, rozbor metód a postupov a na vzájomné zdieľanie.

Po večeri ponúkame "Systemic LAB" - priestor , kde členovia ISPAk-u predstavia rôzne metódy a podporné techniky ako pracovať so systemickým prístupom.


Program:
14.august (sobota)
08:30 - 10:00 ... Príchod a registrácia
10:00 - 17:00 ... Nana Krueger - Systemické konštelácie
15.august (nedeľa) 
09:30 - 16:30 ... Nana Krueger - Proces životnej integrácie
19:30 - 21:00 ... Systemic LAB
16.august (pondelok) 
09:30 - 16:30 ... Iveta Apine - Systemické konštelácie
19:30 - 21:00 ... Systemic LAB
17.august (utorok) 
09:30 - 16:30 ... Iveta Apine  - Systemický prístup v koučingu a poradenstve

Nana Krueger 
Pôvodná profesia Nany je diametrálne vzdialená od sveta konštelácií a systemického prístupu. Venovala sa roky herectvu a pôvodne si myslela, že to je oblasť, v ktorej sa bude realizovať po celý život. Vždy jej však niečo chýbalo.. To niečo našla na školeniach Wilfrieda Nellesa, ktoré prevrátili jej život doslova naruby. Svoje rozhodnutie nikdy neoľutovala, pochopila svoje životné poslanie a sprevádza iných objaviť presne to isté. Nana na Slovensko pravidelne cestuje už od roku 2016 a tak si to už získala mnohých nadšencov a ľudí, ktorí sa ňou radi nechávajú inšpirovať.

"Práca s procesom životnej integrácie (LIP - Life Integration Process) ma presvedčila, že každý z nás je láskyplným vyjadrením života ako takého. Preto je pre mňa aplikácia tejto metódy ako vidieť poklady ukryté v našich tieňoch. Ako by som len túto prácu mohla nemilovať?! Hoc sa to na prvý pohľad nezdá, tak každý problém je nádherným životným darom - skúsenosťou, avšak často ukrytou v zdanlivo nepreniknuteľnom darčekovom balení." Nana Krueger

http://www.nana-krueger.berlin/


Iveta Apine
Koučka, facilitátorka a trénerka systemickej práce. Zakladateľka Systemic Constellation Center Riga (www.constellationsriga.lv) a zároveň trénerka Bert Hellinger Institut Netherland.
Prvý krát na Slovensko zavítala vo februári 2019 a vtedy sme netušili, že čoskoro začneme pracovať iba online. Vďaka jej nadšeniu a odvahe sme dokázali úspešne začať a aj dokončiť Výcvik rodinných konštelácií a už aj dva Výcviky Systemického koučingu. Preto sa mnohý tešia, že ju konečne uvidia "naživo" :)


Proces životnej integrácie (LIP - Life Integration Process)

LIP je systém vyvinutý Wilfriedom Nellsom. Nadväzuje na rodinné konštelácie a ponúka jedinečný pohľa dospelého človeka a jeho vzťah k sebe samému.

V rámci tohto ozdravujúceho procesu nazriete do skorších fáz svojho života sami na seba ako na nenarodené dieťa, dieťa, aj tínedžera. Ide o jedinečný a mimoriadne emotívny zážitok, prostredníctvom ktorého pochopíte, ako vás ktorá životná etapa formovala a prečo a ako ste sa stali tou osobou, ktorou ste dnes.

Prostredníctvom LIP odhalíte svoj potenciál, svoju životnú víziu.

"Práca s procesom životnej integrácie (LIP – Life Integration Process) ma presvedčila, že každý z nás je láskyplným vyjadrením života ako takého. Preto je pre mňa aplikácia tejto metódy ako vidieť poklady ukryté v našich tieňoch. Ako by som len túto prácu mohla nemilovať?! Hoc sa to na prvý pohľad nezdá, tak každý problém je nádherným životným darom – skúsenosťou, avšak často ukrytou v zdanlivo nepreniknuteľnom darčekovom balení."     (Nana Kruger)             Program so zahraničnými lektormi bude prebiehať v angličtine s prekladom do slovenčiny.

Tím:


Iveta Apine (Lotyšsko) 

Nana Krueger (Nemecko)

Helena Ballová (Slovensko)


Termín:


14.-17. augusta 2021

Cena kurzu:


2 dni ... 247€ 
4 dni ... 399€

4 dni pre členov ISPAK ... 350 €Miesto:


Penzión Harmónia sme vybrali vďaka jeho ľahkej dostupnosti, kontaktu s prírodou a rodinnej atmosfére. V prípade priaznivého počasia je možné, aby kurz prebiehal vonku na čerstvom vzduchu, nakoľko bude areál uzavretý iba pre účastníkov kurzu.

Cena pobytu:

Účastnící kurzu majú možnosť sa v priestoroch penziónu ubytovať a tým intenzívne využiť čas na spoločne zdieľanie ako aj sa vytrhnúť z denno dennej reality :)

Noc / osobu / v dvojlôžkovej izbe ... 20€
Noc / osobu / v dvojlôžkovej izbe pre jednu osobu  ... 30€
Plná penzia ... 22€

Obed pre účastníkov bez ubytovania bude ešte upresnený.
Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak nás neváhajte kontaktovať na info@ispak.sk